Увага! Онлайн бронювання! Тепер Ви можете забронювати номер у відповідному блоці на сайті!


Екскурсії у м. Мукачеві та Закарпатській області

#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

 

          

„Санаторії Закарпаття” ( 5 год., 95 км.)

Закарпаття – туристична перлина України, край високих гір, бистрих рік, буйних садів, солодкого винограду…

„Срібна земля” – така друга назва нашого краю, головна гордість якого – це санаторії з цілющими джерелами мінеральної води.

Туристи відвідують найголовніші здравниці Закарпаття – санаторії „Синяк”, „Карпати”, „Сонячне Закарпаття”, „Поляна”.

 

„Замки Закарпаття” (7 годин, 140 км.)

Так вже визначено історією, що замки, фортеці покликані бути вічними свідками минулого для прийдешніх поколінь. Місію зберегти пам’ять героїчного минулого  несуть на собі замки Закарпаття:

Ужгородський замок – розташований на Замковій горі, став свідком того, як біля його підніжжя народжувалося місто Ужгород (обласний центр Закарпаття). Замок набув свого розквіту наприкінці XVII – XVIII ст.,  хоч перша письмова згадка про існування фортеці сягає 872 року.

Мукачівський замок  Паланок (XIV-XVIII ст.) – овіяна  легендами, відреставрована фортеця, в якій діє історичний музей та картинна галерея завжди чекає на туристів та гостей міста Мукачева.

Замок австрійського графа фон Шенборна – знаходиться на території санаторію „Карпати”; спроектований кращими архітекторами Європи та збудований в 1890 році замок вражає своєю гармонійністю та витонченістю.

 

„Ужгород – обласний центр Закарпаття” ( 7 годин, 120 км.)

Місто Ужгород – обласний центр Закарпаття, ще в другій половині XI ст. Став центром князівства слов’янських племен білих хорватів, тих самих білих хорватів, які в 906 року на чолі з князем Олегом ходили на Візантію...

З тих під проминули віки, а місто Ужгород так і залишилося об’єднуючим центром краю, своєрідним магнітом,  в якому органічно поєднались пам’ятки минулого та здобутки сучасного.

Туристи  знайомляться з архітектурними та культурними пам’ятками міста, відвідують Ужгородський замок, етнографічний музей під відкритим небом.

 

„Місто над Латорицею ( 4,5 год., 20 км.)

Історія міста Мукачева – одна з найяскравіших сторінок історії Закарпаття. Древнє та вічно молоде місто над річкою Латорицею, якому нещодавно виповнилося 1100 років, завжди було у вирі політичного та культурного життя краю.

Вся багатогранність життєвого шляху міста закарбована в історичних пам’ятках. Всього в місті Мукачеві 19 пам’яток  культури та 16 пам’яток архітектури, що мають загальнодержавне значення.

Туристи знайомляться з історичною частиною міста, відвідують замок Паланок, міську картинну галерею.

 

„Берегово – чарівний куточок, де живуть етнічні угорці Закарпаття”( 10 год., 80 км.)

Своєрідною рисою Закарпаття є його багато національність. На території області  проживають росіяни, німці, словаки, румуни, роми, болгари та угорці. Зокрема, місто Берегово («Берегсаз»– угорською) – чарівне містечко, більшість мешканців якого є етнічними угорцями.

Туристи ознайомлюються з історичною частиною міста, архітектурними спорудами, відвідують басейни з унікальною термальною водою, та ресторани, де їм запропонують страви угорської національної кухні ( окрема плата).

 

„Синевир”( 10 год. ,320 км.)

Закарпаття передусім славиться своїми горами та лісами, але є в нас і озера, зокрема, озеро Синевир, яке ще називають Морським оком. Глибокого небесного кольору, оточене віковими смереками, озеро має своє минуле, свої легенди.

Маршрут проходить по Полонинському та Вулканічному хребтам Карпат. Чудова панорама гір, бурхливі потоки гірських річок, загадковий шепіт вікових дерев – все це ви побачите під час екскурсії.

 

„Долина нарцисів” (7 год., 150 км.)

А чи знаєте Ви легенду про Нарцис ?

Прекрасний, але гордий юнак Нарцис не любив нікого, крім самого себе. Одного разу нахилився він до води і задивився на своє відображення – тут і спіткала його кара богині кохання Афродіти. А на тому місці виросла прекрасна квітка Нарцис.

Запрошуємо відвідати єдине місце в Європі, де щороку наприкінці квітня розквітає ціла долина прекрасних нарцисів.

 

„Прекрасні гори Закарпаття” (9 год. 260 км.)

 „Краще гір  можуть бути тільки гори”, - сказав поет.

 Пропонуємо туристам самим переконатися в цьому, здійснивши  цей екскурсійний маршрут, який проходить по горах та низовинах Полонинського та Вулканічного хребтів Українських Карпат.

Неповторний водоспад Шипот, полонина Боржава, джерела мінеральної води, мальовничі села з національною самобутністю, дерев’яні церкви, що збереглися ще з 18 століття – все це запам’ятається вам назавжди.

Всё для вашего Android Android Сайт красивой эротики Нудисты, натуристы, эротика
 

Система онлайн бронювання


Погода на Закарпатті