Увага! Онлайн бронювання! Тепер Ви можете забронювати номер у відповідному блоці на сайті!


Більярд у готелі "ІНТУРИСТ"

Гра у більярд зародилася ймовірно у Франції в XV сторіччі. Уперше більярд письмово згадується у зв'язку із французьким королем Луї XI, який у 1470 році замовив собі більярдний стіл. Саме слово «більярд» походить від французького слова «bille», що й означає «куля».Спочатку гра проходила на відкритому повітрі, але згодом, щоб грати у будь-яку погоду, гру перенесено в приміщення, — і грати почали на столі. З тих пір залишилося традиційне зелене сукно більярдного столу, як нагадування про зелену траву, на якій колись гра відбувалась.
У 1600 роках більярд став настільки відомим, щоб заслужити на згадку в творі Вільяма Шекспіра «Антоній і Клеопатра». Обладнання для більярда розвивалося дуже швидко в Англії у 1800 роках: близько 1850 року більярдний стіл отримав здебільшого сучасний вигляд.
Уперше про математичний базис більярдної гри заговорив відомий фізик Гаспар Густав Коріоліс в своїй книзі «Математична теорія явищ більярдної гри» 1835-го року. Він використовував в своїй роботі елементи теорії ймовірностей, теорії меж і загального аналізу. Проте особливого інтересу у сучасників (на думку Лемана) книга не викликала, ні в математиків, ні в більярдистів.
Минуло більш як півтораста років і математичний більярд розвинувся в свою теорію, породивши декілька побічних. «Теорія більярдів» є сьогодні невід'ємною частиною ергодичної теорії і теорії динамічних систем, має важливе застосування у фізиці. Математиком Гальперіним створений спосіб визначення числа за допомогою більярду; набагато ближчі освіченому читачеві результати досліджень математиків Штейнгауза, Альгазена і Гарднера.Більярдна гру вважають за одну із доступніших: вона сприяє підтримці у спортсмена правильної постави й хорошої фізичної форми. Сама гра не вимагає відмінного серця й легенів, які, навпаки, підтримуються в гравця у хорошому стані — більярд є перш за все видом фізичного гарту організму. Відтак більярд розвиває окомір, виробляє чіткість і координацію рухів, швидкість реакції, винахідливість. Сам гравець, набуваючи її навички, привчається до терпіння й холоднокровності.

Більярд — і відпочинок, і розвага: гра, вже з перших ударів кийком, знімає нервову напругу, що накопичилася, в перші її хвилини. Гравець майже повністю відволікається від повсякденних дрібниць і віддається захоплюючому змаганню. В додатку більярд врівноважує емоції й виробляє ряд якостей, необхідних людині в житті: вчить вигравати, напружуючи всю силу волі, — і долати опір суперника; одночасно вчить і програвати, не впадаючи в паніку або відчай та не втрачаючи віри в себе.
Всё для вашего Android Android Сайт красивой эротики Нудисты, натуристы, эротика
 

Система онлайн бронювання


Погода на Закарпатті